Star Walk 2: Gökyüzü Haritası Yıldızlar Gezegenler

Eğitim.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 243 MB
  • Version 2.3.10
  • Dil Türkçe
  • Firma Vito Technology Inc.
Gökyüzünü seyrederek genel kültürünüzü arttırmaya ve gökyüzü hakkında hem eğlenerek hemde daha kolay bir yöntem ile bilgi sahibi olmak istemez misiniz.

Gökyüzünü seyrederek genel kültürünüzü arttırmaya ve gökyüzü hakkında hem eğlenerek hemde daha kolay bir yöntem ile bilgi sahibi olmak istemez misiniz. Star Walk 2 ayın şimdiki görünümü, gün batımı ve gün doğumu saati ve gezegenlerin hareketleri hakkında doğru günlük veriler sunar. Tek bir kez kaydırma yaparak, gökyüzünün gecenin ilerleyen saatlerinde veya yıl boyunca nasıl görüneceğini görebilirsiniz. Bir teleskopla yıldızları izlerken geceye özel yumuşak kırmızı modu, gece görüşünü korumanıza yardım eder. Evrenin görünmez yapıları üzerinde çalışmak için gökyüzüne X ışınları (ve diğer 5 filtreyle) bakabilirsiniz. 8.000 üstünde uyduyu canlı izleyerek iridyum alevlerini yakalayabilirsiniz. Gece Modu özelliği ile gece görüşünüzü koruyun
Herhangi bir tarihte ve saatte gökyüzündeki tam yerlerini görmek için gök cisimlerinin izlediği yolu takip edin. Zaman Makinesini kullanarak gelecek veya geçmişe atlayın ve gökyüzünün farklı tarihler ve saatlerdeki durumunu görün.  iPhone'unuzu gökyüzüne doğru tutun ve uygulama telefonunuzun görebildiklerini tanımlasın, takımyıldızlar, gezegenler, tek yıldızlar.Başka bir yöne döndüğünüzde de uygulama sizi takip ediyor. Yazın yıldızlı bir gecede deniz kenarında yapılan romantik bir yürüyüş için bu uygulama biçilmiş kaftan.


Star Walk 2: Gökyüzü Haritası Yıldızlar Gezegenler indir